KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8066079
nr 806 6079
Léon Bonhomme
(1870-1924)
Akvarell, Léon Bonhomme (1870-1924), Poserande modell, signerad, motivets mått: 19x19
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 februari 2013
kl 20:54:58
4/2 16:55:00
4/2 17:08:09